تبلیغات
روانشناسی - روانشناسی پسرها
روانشناسی

 

 

 

الکترواسموکینگ(ترک سیگار دائم)

برای خرید با شماره 02188557739-09128090482 تماس بگیرید.

اصلا چرا مردها ریش می گذارند؟

1. تعدادی از مردان به این علت که پس از اصلاح صورتشان جوش می زند و پوست صورتشان به اصلاح حساس است ترجیح می دهند که ریش بگذارند.

2. مردان تصور می کنند زنان ریش صورت را جذاب قلمداد می کنند به ویژه ته ریش را. اما حقیقت امر آن است که اکثر زنان از موی صورت مردان بیزارند.

3. برخی از مردان به دلیل کمبود وقت ریش می گذارند . ولی این دسته از مردان باید بدانند که مرتب نگه داشتن ریش کار آسانی نیست.

و…

*گزینه های شما:

1.سبیل: آسانترین و کم دردسرترین گزینه است.چون هم بلند کردن آن آسان است و هم به حداقل نگهداری و مرتب کردن نیاز دارد.اما توجه داشته باشید که شما را مسن تر تشان می دهد.

2.خط ریش بلند: این یکی از گزینه های محبوب و رو به گسترش است.

3.ته ریش : شاید این مدل جذاب به نظر برسد ولی  جلوه ی زیبایی نداشته و شما را به نا مرتب بودن متهم می کند.

4.ریش پروفسوری(بزی) : این مدل ریش امروز بسیار مد است. اما معمولا نگهداری و مرتب نگهداشتن آن کار دشواری است.ریش بزی می تواند بدون سبیل یا با سبیل باشد.

5.ریش کامل: این مدل ریش برای مردانی که موی صورت پر پشت دارند مناسب است.اما این مدل معمولا سن شما را افزایش داده و شما را پر ابهت تر و یا ترسناک تر نشان می دهد.

*حتما هنگام انتخاب مدل و طرح ریش و سبیل خود ، فرم صورت خود را مد نظر قرار دهید :

1.صورت باریک و کشیده : نیازی ندارید تا به طول صورت خود اضافه کنید ، پس ریش بلند نگذارید.همچنین از ریش بزی نیز اجتناب کنید.بهترین روش برای شما خط ریش بلند است تا لاغری دو طرف صورت شما را بپوشاند .اگر خواستید ریش کامل بگذارید موی قسمت چانه را کاملا کوتاه کنید و قسمت کناره ها را بلند و پر پشت بگذارید.

2.صورت گرد : هدف افزودن به طول صورت صورتتان است . بنابراین ریش بزی مناسب شماست.از گذاشتن خط ریش بلند و سبیل باریک خودداری کنید ، چون صورت شما را گرد تر می کند.

3.سر بی مو : از گذاشتن ریش کامل و خط ریش بلند جدا خودداری کنید . بهترین گزینه برای شما ریش بزی کوتاه است.

4.چانه کوچک : بهترین گزینه نیز برای شما ریش بزی است .ریش کامل نیز کار ساز است، اما سبیل تک هرگز ! 


نوشته شده در دوشنبه 6 اردیبهشت 1389 ساعت 07:55 ق.ظ توسط سارا یکتا نظرات |


Design By : Pichak