تبلیغات
روانشناسی - روانشناسی ماشین
روانشناسی

جین سینگ و ژله رویال اكثیر و معجزه جوانی

جین سینگ و ژله رویال اكثیر و معجزه جوانی  

 

برای خرید با شماره 02188557739-09128090482 تماس بگیرید.

مهندس یکتا

سبز یا آبی
این رنگها معمولاً محبوب خانواده هاست و رانندگان آن بیشتر ترجیح میدهند محدوده سرعت را در نقاط مختلف شهر رعایت کنند، زیرا آنان علاقه مندند که همیشه مراقب دیگران و اطراف خود باشند و توازنی را در رانندگی و موقعیت خانوادگی شان به وجود آورند. این افراد معمولاً حاضرند مدتها برای رنگ مورد نظرشان در نوبت بمانند، چون این دو رنگ را در هر شیئی نشانه آرامش و صبوری میدانند. این اشخاص معمولاً افرادی صبور و در عین حال، بسیار خانواده دوست هستند.


زرد
تنها یکی از هر 100 ماشین موجود در جاده ها، زرد رنگ است و بنا بر تحقیقات انجام شده از سوی مرکز مطالعات روان شناسی انگلیس، رانندگان اتومبیلهای زرد رنگ در نوع خود بسیار منحصر به فرد هستند. آنها معمولاً افرادی باهوش، متفکر، خلاق، دوست داشتنی، سرزنده و شاداب هستند و از هر فرصتی برای نشان دادن این سرزندگی به دیگران استفاده میکنند. زرد همچنین نشانه عشق و علاقه بسیار به کسانی است که دوستشان دارید.


سفید
رانندگان ماشینهای سفید رنگ دوست دارند سریعترین رانندگان باشند. این افراد همچنین تمایل دارند با اعتماد به نفس بسیار زیاد در جاده رانندگی کنند، حالتی که شاید نیمی از رانندگان نیز از آن برخوردار نباشند. برخی از روانشناسان بر این عقیده اند که سفید، رنگی است که میتواند جلب توجه کند و این رنگ در ماشینها ـ به رغم آنکه زیاد است ـ همین حالت را دارد.


نقره ای
کارشناسان چندان مطمئن نیستند که علت اینکه ماشینهای نقره ای رنگ کمترین میزان تصادفات و حوادث را شاهد هستند، به خاطر این است که رنگشان خیلی خوب در جاده دیده میشود، اما تحقیقات مرکز روان پزشکی انگلیس نشان داده رانندگان ماشینهای نقره ای رنگ، تمایل دارند همیشه خونسرد، آرام و متین باشند. به همین خاطر میزان تصادفات و حوادث پیش آمده برای آنان به حداقل میرسد.


طلایی
رانندگان ماشینهای طلایی معمولاً بسیار مودب و بانزاکت بوده و همیشه در تلاشند به هنگام رانندگی نیز ادب را رعایت کرده و حد فاصله قانونی با ماشین جلویی را رعایت کنند. در واقع، شما اگر در جاده یک ماشین طلایی ببینید، مطمئن هستید که راننده آن رعایت فاصله قانونی را کرده و میتوانید با اطمینان خاطر، جلو یا پشت آن رانندگی کنید! این راننده ها به لحاظ شخصیتی در محل کار نیز همیشه شرایط خوبی را برای خود فراهم میکنند!


قرمز
محققان بر این عقیده اند که رنگ قرمز ناخودآگاه مردم را به فکر سرعت، بی احتیاطی و بی پروایی می اندازد و در ضمن، رنگ روشن آن باعث میشود که در جاده راحت تر به چشم آید. رانندگان ماشینهای قرمز بسیار پرانرژی، فعال، پویا و در صحبت کردن بسیار سریعتر از دیگر رانندگان هستند. شاید به همین علت باشد که بسیاری از ماشینهای مسابقه، قرمز رنگ هستند.


سیاه
رانندگان ماشینهای سیاه رنگ معمولاً بسیار خونسرد و شتابزده هستند که بیشتر براساس حدس و گمان خود عمل میکنند. بنابراین بدون اینکه متعجب شوید، باید بدانید که این رنگ ماشین، بهترین و محبوبترین رنگ منتخب برای تجار است. اما در عین حال، ماشینهای سیاه رنگ، بیش از دیگر ماشینها با حوادث غیر مترقبه و تصادفات کوچک و بزرگ درگیر میشوند.

نوشته شده در سه شنبه 21 اردیبهشت 1389 ساعت 08:28 ق.ظ توسط سارا یکتا نظرات |


Design By : Pichak